Інформація для мешканців Ватутінської територіальної громади та інших громадян про надання паліативної допомоги в КНП “Ватутінська МЛ ВМР”

Інформація для мешканців Ватутінської територіальної громади та інших громадян про надання паліативної допомоги в КНП "Ватутінська МЛ ВМР"

Паліативна допомога в м.Ватутіне

Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин, шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню і точному діагностуванню симптомів болю та розладів життєдіяльності, проведення адекватних лікувальних заходів, симптоматичної терапії та догляду, надання психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки, незалежно від захворювання, віку, соціального статусу, національності, релігійних та політичних переконань, місця проживання хворого тощо. Паліативна допомога основана на комплексній міждисциплінарній оцінці фізичного стану пацієнта, ступені больового синдрому та розладів функцій життєдіяльності, психоемоційних, когнітивних та культурних особливостей, максимально можливого та всебічного врахування потреб і побажань пацієнта та його родини, прогнозу прогресування захворювання та тривалості життя. Надання паліативної допомоги розпочинається від моменту постановки діагнозу невиліковного прогресуючого захворювання та обмеженого прогнозу життя і продовжується до закінчення періоду скорботи родини.

З 01.04.2021 року фахівці комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» надають медичну допомогу за договором з НСЗУ за пакетом медичних послуг «Мобільна паліативна допомога» (обслуговування пацієнта на дому). На даний час вже 12 осіб отримують цю допомогу.

Для отримання послуги з мобільної паліативної допомоги необхідно звернутись до сімейного або лікуючого лікаря для отримання електронного направлення на даний вид допомоги.

Консультування пацієнтів, яким надається мобільна паліативна допомога, та їх родичів здійснюється цілодобово за телефоном (04740) 6-21-56 (загально – хірургічне відділення).

Адміністрація КНП «Ватутінська МЛ ВМР»