З 01 квітня 2020 року КНП «Ватутінська МЛ ВМР» фінансується за надані послуги за договором з НСЗУ за наступними пакетами медичних послуг:

«Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»;

«Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах»;

«Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу»;

«Езофагогастродуоденоскопія»;

«Колоноскопія»;

«Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини»;

«Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії».

Підставою надання безкоштовної амбулаторної допомоги (консультації вузькопрофільного спеціаліста) є:

наявність направлення лікаря з надання первинної медичної допомоги (сімейного лікаря або педіатра), з яким укладено декларацію.

Підставою надання послуги планового стаціонарного лікування є :

  • направлення сімейного лікаря або педіатра , з яким укладено декларацію про вибір лікаря;
  • направлення лікуючого лікаря;
  • направлення з іншого клінічного підрозділу та/або закладу в разі перебування пацієнта на стаціонарному лікуванні.

В разі самозвернення (без направлення) – консультація, обстеження та лікування є платними. Без направлення сімейного лікаря можна звернутись до стоматолога, психіатра/ нарколога, гінеколога.

Послуги з надання медичних оглядів, масажу не входять до програми медичних гарантій та проводяться на платній основі згідно з переліком платних послуг, які надаються в закладах охорони здоров’я, затверджених постановою КМУ від 17.09.1996 №1138.

Рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 19.06.2020 № 136

Про Положення про надання платних послуг з медичного обслуговування, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»